LAURASTAR

1980 yılında Châtel St. Denis, İsviçre’de kurulan Laurastar markası, İsviçreli bir girişimci ve İtalyan bir mühendisin tek bir amaç ile yola çıkmasıyla başlamıştır: hayatınızı güzelleştirmek.

40 ülkeyi aşkın ihracat, 1 milyondan fazla adette ütü satışı ve birçok uluslararası design ödülleri sahibi Laurastar, 38 senelik ütü sistemleri deneyimiyle ev tipi profesyonel ütüleme sistemlerinde dünya lideri haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Laurastar markası kalite, teknoloji ve tasarımı odak noktası yaparak İsviçre ustalığını bir dünya standardı haline getirmiştir. Kıyafetlerinizi ve günlük yaşamınızı iyileştirmek için ihtiyaç duydunuz mükemmelliği sunmayı amaçlamıştır. Sonuç; rakipsiz bir ütü kalitesi ile kıyafetlerinizi güzelleştirir ve saf ve hijyenik bir temizlik sağlar.

ÜRÜNLERİMİZ İLE HAYATINIZI #GÜZELLEŞTİRİN VE #ARINDIRIN

Her zaman trendlerin bir adım ilerisinde olan tasarımcılarımız hayatınızı basitleştirip güzelleştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Tasarımlarımız çeşitli uluslararası ödüllerle taçlandırılmıştır:
 
2002: Steamup için Red Dot Tasarım Ödülü
2003: Steamax için IF Ürün Tasarım Ödülü
2013: Laurastar Lift için Red Dot Tasarım Ödülü
2013: Laurastar Lift için Chicago Athenaeum’dan Good Design Ödülü
2013: Grand Prix de l’Innovation Tasarım Ödülü, Foire de Paris
2018: Laurastar Smart için Red Dot Tasarım Ödülü
 

 

LAURASTAR ÜTÜ DMS HİJYENİK KURU MİKROİNCE BUHAR TEKNOLOJİSİ

Buhar kazanında kaynatılan su ütü üzerinde ikinci bir ısıtılma işlemine tabi tutularak standart ütülerdekinin aksine nemli buhar olarak değil gaz, kuru mikro buhar, halinde dışarı çıkar. Kuru mikro buhar ile su damlası bulunduğu hacmin 1600 katına ulaşır ve yüksek hacimli dar alan ile standart ütülere göre 15 kat daha hızlı buhar çıkışıyla kumaşlarınıza eşit ve etkili temas eder. Laurastar hijyenik buhar teknolojisi ile kumaşlar kuru kalır ve yüzeyde ve kumaş liflerinde bulunan mikroorganizmaların üreyebileceği bir ortam bırakmaz. Kıyafetleri nemli bırakmaz, kumaş fiberlerini şekle oturtarak ütü sonrasında oluşan kırışıklara engel olarak mükemmel ütüleme ve hijyen sağlar.

 

SAĞLIK UZMANLARI TARAFINDAN KULLANILAN TEKNOLOJİ 

Laurastar ürünleri, alanında öncü uzmanlar ve profesörler tarafından verilen bir belge olan “Allergy UK” onayını da almıştır. Böylece ürünlerin alerji ve hassasiyet sorunları olan kişilere sağladığı fayda belgelenmiştir. İsviçre’de doğum üniteleri yeni doğanlar için hazırlanan giysilerin ütülenmesi ve temiz tutulması için Laurastar hijyenik buharını 30 yılı aşkın bir süredir kullanıyor ve tavsiye ediyor. Bundan daha iyi bir kanıta gerek var mı?

Laurastar ® ürünlerine Teknosa ve Media Markt satış noktalarından ulaşabilirsiniz. 

 

 


Copyright © 2020 Hakman Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook
Developed by BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri