CUISINART

Cuisinart Markası, Amerikalı mühendis ve mucit Carl Sontheimerr’in Fransız mutfağına olan aşkı ve yemek yapma sanatını herkese erişilebilir kılma isteğiyle yaratılmıştır. Başlangıçta profesyoneller için tasarlanmış olan, son teknolojiye sahip mutfak robotunun icadıyla hızlı bir şekilde tüm Amerikan mutfaklarına yayılır.

Cuisinart, 45 yıllık uzmanlığına dayanarak kendini mutfak sanatına adamış bir markadır. Kök değerleri olan en iyi teknoloji, yenilikçi konseptler, çarpıcı tasarımlar ve sağlam cihazlara bağlı kalarak her mutfağa, profesyonel şeflerin yeteneklerini sergileyen mükemmel cihazları ulaştırmayı hedeflemektedir.

Cuisinart bugün, Conair Group şirketinin bir markası olup, ABD'de küçük ev aletlerinde lider konumundadır: karıştırıcılar, ekmek kızartma makineleri, su ısıtıcıları, ızgaralar ve daha birçok mutfak cihazları kategorilerinde yaratıcı yemek pişirmeye ilham vermek amacıyla kullanıcıya çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

Marka, Fransız mutfağının gelmiş geçmiş en büyük şeflerinden biri olan Paul Bocuse tarafından desteklenmektedir.

Cuisinart ® ürünlerine Teknosa ve Media Markt satış noktalarından ulaşabilirsinizCopyright © 2020 Hakman Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook
Developed by BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri