Hakkımızda

1992 yılında kurulan Hakman Elektronik 1997-2019 (31 Mart) yılları arasında bir dünya devi olan Dyson markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermiştir.

Tüm Türkiye’de 250’yi aşkın bayi ve 80’i aşkın yetkili servis ile müşteri odaklı bir satış ve servis politikası izleyen Hakman Elektronik; %100 müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu yapısı ile (2013 yılında) uluslararası Dyson Ruhu (Spirit of Dyson) ödülüne layık görülmüştür.

Hakman Elektronik günümüzün dünya devleri Babyliss, Baseus, Laurastar Cuisinart, Melitta, Coway ve Veltia markalarının tek yetkili distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Parisli meşhur saç stilisti / kuaför M.Lelievre tarafından 1960’lı yıllarda yaratılan BaByliss, 1961 senesinde dünyadaki ilk saç maşasını icat etmiştir. Bu ürünün elde ettiği muazzam başarı, BaByliss markasını saç bakımı alanında bir referans haline getirmiştir. 1995’den beri BaByliss, yine bir kuaför geçmişi olan RIZZUTO ailesi tarafından kurulmuş olan Amerikan merkezli CONAIR grubunun bünyesinde yer almaktadır.

CU tarafından 2009 yılında Schenzen Times Innovation Technologies Co. Ltd. in altında Çin’e yabancı 3C dijital aksesuar ithal eden ilk e-ticaret operatörlerinden biri olarak başlayıp hızlı bir şekilde yerli pazarın lideri haline geldi. Kendi aksesuar markasıyla devam eden Schenzen Times Innovation Technologies Co. Ltd. başlangıçta 3 bağımsız marka olarak başladı. 2015 yılında Baseus markasına odaklandı. 2017 yılında Amazon & AliExpress’de 3Cdijital aksesuar da en üst sıraya yerleşen Baseus, bugün alanında dünya devleri arasında.

Cuisinart, kök değerleri olan en iyi teknoloji, yenilikçi konseptler, çarpıcı tasarımlar ve sağlam cihazlara bağlı kalan, 45 yıllık uzmanlığına dayanan, kendini mutfak sanatına adamış bir markadır. Cuisinart bugün, Conair Group şirketinin bir markası olup, ABD'de küçük ev aletlerinde lider konumundadır ve mutfak cihazları kategorilerinde yaratıcı yemek pişirmeye ilham vermek amacıyla kullanıcıya çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Marka aynı zamanda, Fransız mutfağının şimdiye kadar ki en büyük şeflerden biri olan Paul Bocuse tarafından desteklenmektedir.

1980 yılında Châtel St. Denis, İsviçre’de kurulan Laurastar markası, İsviçreli bir girişimci ve İtalyan bir mühendisin tek bir amaç ile yola çıkmasıyla başlamıştır: hayatınızı güzelleştirmek. 40 ülkeyi aşkın ihracat, 1 milyondan fazla adette ütü satışı ve birçok uluslararası design ödülleri sahibi Laurastar, 38 senelik ütü sistemleri deneyimiyle ev tipi profesyonel ütüleme sistemlerinde dünya lideri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana Laurastar markası kalite, teknoloji ve tasarımı odak noktası yaparak İsviçre ustalığını bir dünya standardı haline getirmiştir. 

Filtre kağıdının patentli mucidi Melitta Benz tarafından 1908’de kurulan Melitta markası; 111 senelik köklü geçmişi ile bugün 60 farklı ülkede “çekirdekten bardağa” konsepti altında faaliyet göstermektedir. Kahve çekirdeğinden hazırlama makinelerine kadar iyi bir kahve deneyimi için gereken tüm ihtiyaçları bir marka altında toparlayarak kendini rakiplerinden ayırmaktadır.

1989’dan beri faaliyet gösteren Coway, bugün 60 farklı ülkede, insan sağlığını ve çevre temizliğini esas alan hava temizleme cihazı uzmanı olarak faaliyet göstermektedir. Güney Kore pazarının lideri ve en büyük ihracatçısı olan marka, teknolojinin yanı sıra estetik tasarımları ile de global pazarda bir öncü kabul edilmektedir.

Üretime 2004 yılında başlayan Veltia, bugün 80 farklı ülkede dünyanın lider el kurutma cihazı üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Portföyündeki yeni jenerasyon el kurutma cihazları ile hızlı, etkili ve çevreye duyarlı sistemler sunmaktadır.

 Copyright © 2020 Hakman Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook Hakman Facebook
Developed by BHF ART Bilişim Teknolojileri ve Internet Hizmetleri