LAURASTAR

1980 yılında Châtel St. Denis, İsviçre’de kurulan Laurastar markası, İsviçreli bir girişimci ve İtalyan bir mühendisin tek bir amaç ile yola çıkmasıyla başlamıştır: hayatınızı güzelleştirmek.

40 ülkeyi aşkın ihracat, 1 milyondan fazla adette ütü satışı ve birçok uluslararası design ödülleri sahibi Laurastar, 38 senelik ütü sistemleri deneyimiyle ev tipi profesyonel ütüleme sistemlerinde dünya lideri haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Laurastar markası kalite, teknoloji ve tasarımı odak noktası yaparak İsviçre ustalığını bir dünya standardı haline getirmiştir. Kıyafetlerinizi ve günlük yaşamınızı iyileştirmek için ihtiyaç duydunuz mükemmelliği sunmayı amaçlamıştır. Sonuç; rakipsiz bir ütü kalitesi ile kıyafetlerinizi güzelleştirir ve saf ve hijyenik bir temizlik sağlar.

 

LAURASTAR DMS HİJYENİK KURU MİKROİNCE BUHAR TEKNOLOJİSİ

Buhar kazanında kaynatılan su ütü üzerinde ikinci bir ısıtılma işlemine tabi tutularak standart ütülerdekinin aksine nemli buhar olarak değil gaz, kuru mikro buhar, halinde dışarı çıkar. Kuru mikro buhar ile su damlası bulunduğu hacmin 1600 katına ulaşır ve yüksek hacimli dar alan ile standart ütülere göre 15 kat daha hızlı buhar çıkışıyla kumaşlarınıza eşit ve etkili temas eder. Laurastar hijyenik buhar teknolojisi ile kumaşlar kuru kalır ve yüzeyde ve kumaş liflerinde bulunan mikroorganizmaların üreyebileceği bir ortam bırakmaz. Kıyafetleri nemli bırakmaz, kumaş fiberlerini şekle oturtarak ütü sonrasında oluşan kırışıklara engel olarak mükemmel ütüleme ve hijyen sağlar.