Hakkımızda

1992 yılında kurulan Hakman Elektronik 1997-2019 (31 Mart) yılları arasında bir dünya devi olan Dyson markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermiştir.

Tüm Türkiye’de 250’yi aşkın bayi ve 80’i aşkın yetkili servis ile müşteri odaklı bir satış ve servis politikası izleyen Hakman Elektronik; %100 müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu yapısı ile (2013 yılında) uluslararası Dyson Ruhu (Spirit of Dyson) ödülüne layık görülmüştür.

1 Nisan 2019 tarihi itibariyle, yine kendi sektörlerinde dünya devleri olan Melitta, Coway, Veltia ve Sylvania markalarının distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Filtre kağıdının patentli mucidi Melitta Benz tarafından 1908’de kurulan Melitta markası; 111 senelik köklü geçmişi ile bugün 60 farklı ülkede “çekirdekten bardağa” konsepti altında faaliyet göstermektedir. Kahve çekirdeğinden hazırlama makinelerine kadar iyi bir kahve deneyimi için gereken tüm ihtiyaçları bir marka altında toparlayarak kendini rakiplerinden ayırmaktadır.

1989’dan beri faaliyet gösteren Coway, bugün 60 farklı ülkede, insan sağlığını ve çevre temizliğini esas alan hava temizleme cihazı uzmanı olarak faaliyet göstermektedir. Güney Kore pazarının lideri ve en büyük ihracatçısı olan marka, teknolojinin yanı sıra estetik tasarımları ile de global pazarda bir öncü kabul edilmektedir.

Üretime 2004 yılında başlayan Veltia, bugün 80 farklı ülkede dünyanın lider el kurutma cihazı üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Portföyündeki yeni jenerasyon el kurutma cihazları ile hızlı, etkili ve çevreye duyarlı sistemler sunmaktadır.

Sylvania, 25 ülkede faaliyet gösteren Feilo Sylvania Grup’un lider aydınlatma markasıdır. Ampul ve aydınlatmada 100 yılı aşan deneyimi ile tüketici, profesyonel ve mimari aydınlatma çözümlerinde sektörün önde gelenlerindendir.