Dyson Airblade Tap

Zoom
 • Airblade™ teknolojisi
 • 1600 Watt elektrik tüketimi
 • 90.000 devir/dakika motor hızı
 • 690 km/Saat hava üfleme hızı
 • 85 dBa ses seviyesi
 • 12 Sn. kurutma süresi
 • HEPA filte
 • Sensörler vasıtasıyla dokunmadan çalışır
 • HACCP sertifikasına sahip
 • Düşük karbon ayak izi
 • NSF Hijyen sertifikasına sahip
 • Kısa, Uzun ve Duvardan montaj seçenekleri
 • 5 yıl garanti

Özellikler:


Dyson dijital motor

Son teknoloji Dyson dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur - Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir. Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 12 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur.

Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür. Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur.

 

 

 

 

Ellerinizi yıkayın ve kurutun

"Standart musluk kullanan lavabolarda ellerinizi kurutmak için farklı bir yere gitmeniz gerekir ve bu sırada ellerinizdeki su yere damlar. Bu nedenle el kurutma teknolojimize sahip bir bataryaya entegre el kurutma makinesi geliştirdik."

 

James Dyson

Mucit

 

 

 

Yerlere damlayan sulardan kurtulun

Islak ellerle ayrı bir el kurutma alanına gidildiğinde, genellikle yere su damlar. Bu durum tuvalette sorunlara neden olabilir. Dyson Airblade Tap el kurutma makinesi sayesinde, ıslak ellerinizle lavabodan uzaklaşmanız gerekmez, yerlere su damlamaz.

 

 

12 saniye kurutma süresi

Ellerin geleneksel yöntemle yıkanıp kurutulması çok yavaş bir işlemdir. El kurutma makineleri çoğunlukla lavabo yanında bulunmaz ve el kurutma makineleri 43 saniyeye kadar zaman aldığından insanlar sabredemeyip el kurutmaktan vazgeçebilir. Ancak, bakteriler nemli ellerle kuru ellere göre 1000 kat daha hızlı yayılır.

Dyson Airblade tap el kurutma makinesini kullanmak için lavabodan uzaklaşmaya gerek yoktur ve bu el kurutma makinesi ellerinizi 12 saniye içerisinde kurutur
 

 

Bataryaya entegre el kurutma makinesi

Dyson Airblade Tap el kurutma makinesi HEPA filtre kullanır. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur.

 

 

 

Düşük çalıştırma maliyeti

Diğer el kurutma yöntemleri masraflıdır. Kağıt havluların sürekli olarak yeniden stoklanması ve atılması gerekir. Diğer birçok el kurutma makinesi yavaş olduğundan ve birçoğu ısıtıcı parça kullandığından çok enerji tüketirler. 

Dyson Airblade Tap el kurutma makinesi, yıllık ortama $48 işletme maliyetine sahiptir.Bu rakam diğer el kurutma makinelerinden %69'a, kağıt havlulardan ise %97'ye kadar daha düşüktür.

 

 

 

Çevreye duyarlı

 
Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, diğer el kurutma makinelerinin bazılarından %67, kağıt havlulardan ise %62 daha az CO2 üretirler. Airblade Tap, Carbon Trust onaylı.
   

 

Alandan Kazanç Sağlar

Kağıt havlu ve el kurutma makineleri lavabolarda sınırlı olan duvar ve zemin alanının önemli bir kısmını kaplar. Dyson Airblade Tap ile ayrı el kurutma alanlarına gerek kalmaz. Bu alanlara ek kabinler koyularak yoğunluk azaltılabilir. Ayrıca lavabolar daha küçük tasarlanabilir.

.

 

 

Temassız kullanım

Su ve hava sensör aracılığıyla uygulandığından, çevrilecek bir musluk başlığı veya basılacak bir düğme yoktur. Akıllı kızılötesi sensörler ışık yayarak ellerin konumunu tespit eder. Bilgisayar devresi bilgiyi değerlendirir ve su veya hava beslemesini gecikmeden başlatır.  

 

 

Su Tasarrufu Sağlar

Denetimli su debisi ve sensörlü çalışma sudan tasarruf sağlar.

 

 

5 yıl garantilidir

Tüm Dyson Airblade™ el kurutma makineleri 5 yıl garantilidir.